066-33222475
021-77724159

ساخت کاتالوگ الکترونیک

امروزه معرفي محصولات، برنامه ها، سازمان ها و نهادها به بهترين نحو امريست مهم، و بديهي است براي تحقق اين مهم استفاده از انواع رسانه هاي متفاوت مانند گفتار، موسيقي، عکس، متن، انيميشن و محيط هاي تعاملي ضروری مي نمايد. نرم افزارهای مالتي مديا و کاتالوگهاي الکترونيکي با بهره گيري از اين امکانات، با محيطي پويا و جذاب، بدون هيچ محدوديتي خواسته سازمان ها و شرکت ها را فراهم می نماید .

 کاتالوگ مجموعه ای از اوراق تبلیغاتی است که عموما در یک مجموعه و به صورت یک مجلد به مشتریان برای معرفی محصول (کالا یا خدمات) یک بنگاه تجاری تولید میشود. هزینه زیاد تولید، مدت زمان چاپ، سرعت پایین در رساندن کاتالوگ به دست مشتری، محدودیت جغرافیایی در ارسال کاتالوگ، محدودیت در اصلاح خطاها و یا تغییرات احتمالی از جمله مشکلات کاتالوگ های چاپی به شمار می رود.

هدف , ارتباط و انتقال بهتر است . این هدف را میتوان در هر چیزی گنجاند . مانند: تبلیغات , آموزش , اطلاع رسانی,  تفریحات و بسیاری از شاخه های ديگر، كه این موارد , انعطاف پذیری و کاربرد بالای مالتی مدیا را در هر سطحی نشان می دهد . کمک به محیط زیست و در دسترس بودن همیشگی ، امکان دانلود توسط مشتری و سرعت پخش بسیار بالا و جلوه های گرافیکی زیبا و . . . از ویژگی های مهم کاتالوگ الکترونیکی و سی دی های مالتی مدیا می باشد. کاتالوگ الکترونیک یکی از با صرفه ترین روش های بازاریابی و تبلیغاتی در بین شرکت هایی است که نیاز به ارائه پیش نمایشی از محصولات خود می باشند. تیم پارس پدیده کاتالوگ های خود را در دو نسخه رایانه و موبایل (اندروید) طراحی و ارائه می نماید. نسخه اندروید این کاتالوگ ها قابل نصب و استفاده بر روی تمامی گوشی های اندروید می باشد. و با لمس هر صفحه از کاتالوگ می توان آن را ورق زد.