066-33222475
021-77724159

طراحی و تولید نرم افزار اندروید

 اندروید چیست

اندروید (Android) نام یک سیستم عامل موبایل است که شرکت گوگل برای تلفن همراه و همچنین چندین Tablet PC و هم اکنون برای تلویزیون نیز عرضه می‌نماید و با همکاری ده‌ها شرکت بر روی دستگاه های مبتنی بر اندروید قرار می‌دهد. این سیستم عامل اوپن سورس است و برپایه هسته لینوکس بنا شده است. نرم افزارهای جانبی اندرویدی (برنامه های اندروید) با استفاده از زبان جاوا نوشته می شوند و برای ارتباط با لایه های زیرین سیستم عامل می توانند از کتابخانه های جاوایی اندروید استفاده کنند.
شرکت پارس پدیده با داشتن متخصصان مجرب در زمینه طراحی و ساخت نرم افزار آندروید، تمامی نیاز های شما را در زمینه طراحی، برنامه نویسی و تولید برنامه و نرم افزارهای آندروید، برطرف خواهد کرد.

 

 

مزایای برنامه نویسی اندروید پارس پدیده

 شرکت ما با استفاده از کادری مجرب با تکنیک ها و متد های مطرح جهانی می تواند گزینه و بهانه خوبی برای برای ورودتان به این بازار بززگ جهانی باشد . مزایای همکاری با ما : خدمات و پشتیبانی مستمر ارائه مشاوره رایگان و تخصصی انتشار محصول اندروید در مارکت ها درک نگرانی های مشتری در زمینه حجم فایل امکان بروز رسانی خودکار یکپارچه‌سازی پایگاه‌‌های داده امنیت بالای نرم افزار و

ساخت برنامه اندروید چه فایده هایی دارد ؟

اکثریت مردم صاحب گوشی های هوشمند خصوصا با سیستم عامل اندروید هستند ، به نقل از  Engadget تعداد کاربران فعال این سیستم عامل از مرز یک میلیارد ! نیز گذشته است . که با مقایسه این تعداد کاربر با جامعه یک میلیاردی تمامی نسخه های سیستم عامل شرکت مایکروسافت و با در نظر گرفتن سرعت رشد فزاینده ی اندروید متوجه می شویم که اگر به دنبال حضور موثر و درآمد زا هستید ، سرمایه گذاری در بخش اندروید می تواند مهم ترین و پر سود ترین تصمیمی باشد که می توانید اتخاذ کنید.